.Po - pá 8:00 - 17:30

Časté otázky

JAKÁ JE MINIMÁLNÍ DOBA PRONÁJMU?
Minimální doba pronájmu obytného vozu je 4 dny. V hlavní sezóně  je minimální doba pronájmu prodloužena 7 dní.

PLYN, ELEKTŘINA A VODA V OBYTNÝCH VOZECH
V našich obytných vozech naleznete dvě plynové lahve s čistým propanem, z nichž jedna je již napojena do okruhu. Dvě PB lahve jsou zpravidla dostatečné na měsíc cestování. Dále jsou ve vozech dvě baterie, jedna je klasická auto baterie a druhá je pro obytnou část vozu, ta se dobíjí při jízdě, solárním panelem, nebo kabelem do sítě. Ve voze je umístěna 120 l nádrž na čistou vodu a 100 l nádrž na odpadní vodu. Množství čisté vody v nádrži je dostatečné na přibližně dva dny a objem odpadní nádrže rámcově odpovídá objemu nádrže čisté vody.

JAKÉ SPOTŘEBIČE JSOU VE VOZECH UMÍSTĚNY?
Ve všech vozech naleznete lednici s odděleným mrazákem. Lednice funguje na plyn, při zapojení do sítě nebo při jízdě na autobaterii. Vozy jsou vytápěny plynovým/elektrickým či naftovým topením s integrovaným bojlerem a ve všech vozech je také umístěn tříhořákový vařič fungující na plyn.  

JAK JE TO S KOUŘENÍM V OBYTNÉM VOZE?
Ve voze je přísný zákaz kouření. 

MOHU SI DO OBYTNÉHO VOZU, VZÍT DOMÁCÍ ZVÍŘE?
Zvířata ve voze jsou zakázána je však možné se dopředu domluvit. Při vrácení obytného vozu či karavanu bude provedena pečlivá prohlídka (psí chlupy, pokousané vybavení, poškrábané vybavení atd.).